هوا خیلی خیلی عالیه و توی حیاط نشستم و این اکسیژن پاک استشمام میکنم,دلم میخواد تاابد اینجا بشینم. 

امروز یک ماکارونی مسخره ! درست کردم که مجبور شدم بریزمش توی یه نایلون و معدومش کنم تا کسی نبینه!!! 

حقیقت اینکه من ماکارونی دوست ندارم و دست و دلم به درست کردنش نمیره,اما هم غذای ارزونیه و هم راحت و هم اکثر افراد عاشقشن. و بهت زده شدم توی این سنم وضع آشپزیم اینجوریه و چند وقت دیگه دارم میرم سر خونه زندگی خودم !!! 

خلاصه که یک کانال خصوصی واسه خودم زدم و شروع کردم به نوشتن نکات و تجربیات آشپزیم مثلا یاد گرفتم به گوشت قرمز باید آب جوش اضاف کرد اما به گوشت مرغ اب سرد. یاد گرفتم برنج ایرانی چطورخوب کته در بیارم بدون اینکه شل بشه یا شفته بشه هنوز توی پیاز داغ درست کردن مشکل دارم! از خورش ها فقط قیمه خیلی خوب بلدم و توی بقیه تا حالا هیچ وقت تلاشی نکردم که درست کنم.مثلا یاد گرفتم ادویه و بخصوص نمک و رب گوجه باعث میشه گوشت یا حبوبات نپزه 

امشب واسه افطار دارم عدسی درست میکنم و هیچ دستور جالبی هم پیدا نکردم و صرفا همینجوری درست کردم و تقریبا خیلی خوب شده ,دستورشو یادداشت کردم که دفعه های دیگه هم همینکارو کنم و اخر بار به سبک اصفهانیا عدسی رو با یک گوشتکوب چوبی له کردم که قشنگ لعاب اورده و پیازداغی که حاضر کردم گذاشتم روش بریزم تا حداقل پیش وجدان خودم از هدر دادن یک بسته ماکارونی و یک بسته سویا خلاص شم:///

هیچ وقت فکر نمیکردم خونه داری انقدر سخت باشه!

یادداشت های یک دختر ناز پروده که دارد کدبانو میشود!

کی میشه این گوساله ,گاو شود(اشاره به ضرب المثل معروف!)

یک ,درست ,هم ,توی ,  ,ماکارونی ,کردم که ,یاد گرفتم ,درست کردم ,و هم ,به گوشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود جزوه کتابخانه دستغیب شیراز مقالات انگلیسی با ترجمه رایگان دانلود کتاب pdf خلاصه کتاب جزوه اطلس فایل توپ تاپ گم شده در خیال سحا فایل گروه تلگرام آبزیستان ABZISTAN